Проєкти переможці конкурсу

Event image

Проєкти переможці конкурсу

Наш університет – активний учасник різноманітних міжнародних проєктів. Цього року колектив НУХТ виборов право участі у двох нових проєктах програми Еразмус+.

Університет виборов проєкт Жан Моне Модуль «Regulation of the use of food additives in different food technologies and harmonization of European regulations in Ukraine on the path of European integration». Партнер цього проєкта – заклад вищої освіти з Литви. Також в університеті буде функціонувати «Jean Monnet EU Centre for the Circular and Green Economy». Зауважимо, що серед інших партнерами цього університету будуть Лундський університет (Швеція) та Католицький університет Левена (Бельгія).

Щиро вітаємо команди проєктів! Бажаємо успіху в реалізації наміченого, а іншим нашим командам наснаги й перемог у подальших конкурсах!

Коментарі (0)