Запрошуємо вас взяти участь в Міжнародній осінній школі

Event image

Запрошуємо вас взяти участь в Міжнародній осінній школі

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь в Міжнародній осінній школі "Регулювання використання харчових добавок: імплементація Європейських підходів"  та в Міжнародній науково-практичній конференції "Проблеми і практичні підходи виробництва та регулювання використання харчових добавок в країнах Європейського Союзу та в Україні", які відбудуться  29-30 листопада 2021 року в Національному університеті харчових технологій.

Інформація щодо умов участі у заходах в запрошенні.

Для участі в обох заходах реєстрація в двох  реєстраційних формах (Школи та Конференції) обов'язкова.

Реєстрацію для участі у Школі відкрито до 26 листопада 2021 року. Реєстраційна форма участі в осінній школі

Реєстрацію для участі в конференції відкрито до 24 листопада 2021 року. Реєстраційна форма участі в конференції.

Коментарі (0)