Ілона Міцейкене

Teachers
Ілона Міцейкене
Радник члена Литовського Сейму з питань освіти та соціальних питань, кандидатка наук в області біологічних наук та докторка біомедичних наук.

кандидатка наук в області біологічних наук та докторка біомедичних наук

Як учасниця команди проєкту, професорка Ілона Теодора Міцейкене зробить великий внесок у розробку університетського навчального курсу, а також у проведення літньої школи

Професорка Ілона Теодора Міцейкене

 

Має багаторічний дослідницький та викладацький досвід на посаді керівниці Інституту біологічних систем та генетики Литовського університету наук про здоров'я та керівниці відділу біомедицини та харчових технологій Університету прикладних наук Alytaus kolegija. Експерт відділу біорізноманіття генетичних ресурсів тварин у ФАО, експерт Комітету генетично модифікованих організмів Міністерства навколишнього середовища (Литва). Брала участь у впровадженні законодавства ЄС щодо регулювання використання ГМО, проводячи експертизу запитів на використання ГМО у дослідженнях, впроваджувала результати досліджень у навчальний процес програми харчових технологій. Професорка Ілона Теодора Міцейкене зосереджується на впровадженні результатів досліджень властивостей молока та м’яса сучасними молекулярними методами в навчальний процес, залученні студентів до дослідницьких проєктів, створенні платформи для дискусій з переробниками, фермерами та іншими зацікавленими сторонами. Професорка Ілона Теодора Міцейкене є активною учасницею міжнародних проєктів, освітніх проєктів у Литві. Вона є керівницею та експертом одного з 5 центрів STEAM у Литві, в якому буде створена спеціалізована лабораторія з харчових технологій, оздоровчого та культурного надбання.

Як учасниця команди проєкту, професорка Ілона Теодора Міцейкене зробить великий внесок у розробку університетського навчального курсу, а також у проведення літньої школи для українських фахівців, галузевих експертів та політиків завдяки своєму досвіду міжнародної співпраці в області імплементації законодавства ЄС щодо регулювання використання ГМО та харчових добавок.